Ceny uvedené v cenníku sú uvedené s DPH. Objednaný tovar si môžete zaslať na Vami určenú adresu.

Preprava kuriérom DPD – Objednávky prijaté a zaplatené do 17:00 budú expedované z nášho skladu na druhý deň, doručenie kuriérom na Vami určenú adresu v rámci Slovenska je na ďalší pracovný deň. Doručenie prebieha prevažne v dopoludnajších hodinách, kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať a je možné dohodnúť individuálny čas doručenia. Tovar si môžete nechať poslať aj na dobierku a sumu zaplatiť kuriérovi pri preberaní tovaru. V spolupráci so spoločnosťou DPD ponúkame aj doručovanie do okolitých krajín.

Poplatok: 4,50€ s DPH, do 10kg

Poplatok: 8,00€ s DPH, do 30kg

Preprava Zásielkovňou – Tovar Vám doručíme do výdajného miesta Zásielkovňa ktoré si vyberiete v pokladni. Doručenie v rámci Slovenska je do 7 dní.

Poplatok: 4,00€ s DPH, do 5kg 

Preprava Slovenskou poštou – Tovar Vám doručíme prostredníctvom Slovenskej pošty. Doručenie v rámci Slovenska je do 7 dní.

Poplatok: 4,50€ s DPH, do 10kg 

Poplatok: 10,00€ s DPH, do 30kg 

Kuriér nad 30kg prepočítanie dopravy individuálne- doprava cez spoločnosť so sklapaciou plošinou.

Pri preberaní zásielky je nutné dôkladne skontrolovať počet balíkov a ich stav (či nie sú poškodené). Ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba na to okamžite upozorniť kuriéra a uviesť to do preberacieho protokolu (napríklad poškodené balenie, chýbajúci balík v zásielke atď.). Neskoršie reklamácie prepravy nebudú zo strany prepravcu uznané.

SMS notifikácia
Pri objednávkach vyžadujeme telefónne číslo, aby sme Vás jednoduchšie informovali o stave doručenia vašej zásielky. Jeden deň pred plánovaným doručením zásielky príjemca obdrží SMS správu o doručení vrátane čísla zásielky a výšky dobierky v prípade zásielky na dobierku. Navyše v deň doručenia príjemca obdrží interaktívnu SMS správu s 3 hodinovým upresnením času doručenia. Pokiaľ príjemcovi termín doručenia nevyhovuje, môže ho jednoducho zmeniť odpoveďou na SMS správu.

Štandardne zasielame tovar do 48h.

Dodacia doba je 10 dní.

Pri objednávke viacerých vecí platíte jedno poštovné – poštovné závisí od hmotnosti balíka. Balné je zdarma!

CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE DPH!

V prípade otázok, alebo pomoci kontaktujte našu zákaznícku linku:
+421 950 424 444 alebo emailom na: info@malazahrada.sk