MALAZAHRADA.SK

Široký výber produktov pre Váš dom a záhradu.

Školený zamestnanci

Odborne vyškolení zamestnanci sú zárukou kvalitných služieb. Ak si neviete rady s objednávkou, obráťte sa na našu online pomoc. Naši zamestnanci sú profesionáli. 

Kvalita tovaru

Vždy dostanete presne to, čo si objednáte. Nehrozí zámena tovaru. Ani znížená kvalita alebo poškodený tovar. Vždy dostanete 100% kvalitný výrobok.

KTO SME A ČO U NÁS NÁJDETE

Pár slov o nás

Veríme že si nájdete cestu k nám a budete stále odchádzať spokojný alebo si pekné s pohodlia domova vyberiete tovar v našom e-shope „www.malazahrada.sk“ kde nájdete široký sortiment pre malých aj veľkých záhradkárov.

Sme spoločnosť ktorá sa venuje spracúvaniu kameňa už 30 rokov, svoje skúsenosti by sme chceli posunúť ďalej preto sme sa rozhodli o zmenu v našom pôsobení a vytvoriť záhradné centrum „MZ centrum Mala Záhrada“ Naša predstava je vytvoriť záhradné centrum kde si zákazníci môžu oddýchnuť, nájsť inšpiráciu do svojich záhrad. Produkty ktoré sme si vybrali veríme že pomôžu zákazníkom zrealizovať si svoje sny o krásnom domove a svojej vysnívanej záhrade. 

Prečo nakupovať u nás v e-shope

Určite sa tešíme na vaše podnety a  pripomienky a vďaka ním sa nám podarí priniesť niečo nové čo prinesie radosť nielen nám ale hlavne vám naším zákazníkom, podarí sa nám vytvoriť jednu veľkú oázu pokoja v našom peknom mestečku pod Tatrami. Široký sortiment produktov ktoré u nás nájdete je v čo najvyššej kvalite, o to sa stará náš kvalifikovaný personál, ktorý vám vždy ochotne pomôže a poradí z vaším výberom.

Vždy dostanete presne to, čo si objednáte. Nehrozí zámena odrôd a kultivarov. Pokiaľ náhodou nemáme vybranú rastlinu skladom, nezasielame náhradné rastliny (len na výslovnú žiadosť zákazníka). Rastliny sú označené slovenským alebo latinským názvom.

Pokiaľ si napriek tomu nevyberiete v e-shope, radi Vás uvítame v našom Záhradníctve, kde ponúkame široký sortiment rastlín a záhradníckych potrieb.
Otvorené máme každý deň od 8 do 16 hodín vrátane soboty . V priebehu letných prázdnin je otváracia doba skrátená a je otvorené opäť 6 dní v týždni od 8 do 17hodín.

Výhody nákupu u nás

 1. NAJŠIRŠIA PONUKA OKRASNÉHO KAMENA NA INTERNETE!
 2. VÝHODNÉ CENY
 3. ZASIELAME KVALITNÝ, ODOLNÝ OKRASNÝ KAMEŇ!
 4. RÝCHLE DODANIE TOVARU - (samotná preprava zabaleného tovaru štandardne netrvá dlhšie ako 24 hodín)
 5. DEKORAČNÉ KAMENE U NÁS SÚ S KRAJÍN CELEHO SVETA A NAJLEPŠÍCH SLOVENSKÝCH KAMEŇOLOMOV!
 6. VÝBER Z VIAC AKO 50 DRUHOV KAMENA!
 7. MOŽNOSŤ PLATBY KARTOU ONLINE ALEBO PREVODOM OKAMŽITE PO USKUTOČNENÍ OBJEDNÁVKY!
 8. TELEFONICKÉ A ONLINE PORADENSTVO!
 9. U NÁS NAKUPUJETE BEZPEČNE - 100 % GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ
 10. KAMEŇ BALÍME BEZPEČNE A EKOLOGICKY!
 11. OKRASNÝ KAMEŇ OBJEDNÁVATE 365 DNÍ V ROKU A 24 HODÍN DENNE!